czyszczenie tapicerki rzeszów

 • Pranie tapicerki samochodowej

  Pranie tapicerki samochodowej, jak i w ramach każdej innej usługi stosujemy tylko profesjonalne i sprawdzone środki chemiczne. Używamy do tego urządzenie parowe które jednocześnie czyści, dezynfekuje i usuwa wszelkie alergeny, roztocza i bakterie. Oprócz foteli samochodowych czyścimy również: podłogę w samochodzie, bagażnik, boczki drzwi, podsufitka, plastiki, dezynfekujemy nawiewy.

 • Metoda ekstrakcyjna

  Metoda prania ekstrakcyjnego polega na naniesieniu specjalnego środka rozpuszczającego brud, który odłącza zanieczyszczenia od materiału, następnie chemia wraz z brudem jest odsysana odkurzaczem piorącym, który wypłukuje i odsysa brud i chemię. Opisana metoda jest metodą dogłębnego czyszczenia, do trudnych plam używamy profesjonalnych i wysoce efektywnych odplamiaczy marki Chemspec, Tersus, Tenzi, Voigt. 

 • Sprzątanie domów i mieszkań

  Eco-Clean Rzeszów oferuje swoim Klientom trzy pakiety sprzątania domów i mieszkań. 1. Podstawowe sprzątanie mieszkań/ domów/ obejmuje: wycieranie kurzu z mebli, parapetów i sprzętów RTV, mycie luster oraz innych szklanych powierzchni meblowych, odkurzanie wykładzin podłogowych i dywanów, mycie podłóg odpowiednimi środkami, opróżnianie koszy na śmieci, mycie blatów kuchennych, mycie zlewu, mycie toalety przy użyciu środków

  więcej