O firmie

Nasza firma zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym czyszczeniem dywanów, wykładzin, praniem tapicerki meblowej na terenie Rzeszowa i okolic. Do zakresu naszych usług zalicza się również czyszczenie materacy, sof, kanap, narożników, foteli, krzeseł, kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów.

Jesteśmy jedną z wiodących firm oferujących tego typu usługi na terenie powiatu rzeszowskiego. Naszymi Klientami są nie tylko odbiorcy indywidualni ale również firmy (biura, hotele).

Dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem marki Santoemma, Lindhaus, Nilfisk Proffesional, Karcher, Ottimo Systems. Wykorzystujemy chemię renomowanych firm takich jak: Chemspec, Tersus Professional, Tenzi, Sutter Proffesional, Clinex. Środki chemiczne przez nas używane posiadają właściwości antyalergiczne i są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

W najbliższej przyszłości chcielibyśmy poszerzać grono zadowolonych Klientów i utrzymać dynamiczny rozwój firmy. W dalszym ciągu będziemy się starać żeby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Czysta tapicerka, dywany i wykładziny są wizytówką każdego domu i firmy. Eco-Clean czyści każdego rodzaju materiały wykorzystując profesjonalny sprzęt i środki czyszczące przeznaczone specjalnie do tego aby dbać o Państwa tapicerki, dywany i wykładziny.

Możemy zagwarantować Państwu, że jeśli istnieje możliwość usunięcia zabrudzenia, to potrafimy to zrobić. W przypadku plam o charakterze trwałego przebarwienia włókna oraz zacieków, które powstają na skutek czyszczenia materiałów środkami chemicznymi ogólnie dostępnymi, takiej gwarancji już nie dajemy, gdyż często okazuje się że środki te trwale zniszczyły materiał.